До уваги споживачів (за вільними цінами) з якими укладені договори про постачання електричної енергії споживачу!

10.10.2019

Доводимо до Вашого відома, що для споживачів, з якими укладені договори про постачання електричної енергії споживачу розроблені спеціальні комерційні пропозиції №4/66 та №4/67 (знижений тариф на послуги постачальника з 38,90 грн/МВт*год до 30,90 грн/МВт*год).

Для приєднання на умовах даних комерційних пропозицій, Вам необхідно :

 • обрати відповідну комерційну пропозицію;

 • укласти додаткову угоду до договору про постачання електричної енергії споживачу щодо здійснення електронного документообігу між Постачальником та Споживачем через систему електронного документообігу для віддаленого обслуговування споживачів (Система ЕДО);

 • отримати власний кваліфікований електронний підпис (КЕП), який є обов’язковим реквізитом електронних документів;
 • зареєструватися в системі ЕДО на Інформаційному WEB-порталі «Комплекс обслуговування автоматизованої системи документообігу, розрахованої на велику кількість користувачів – Компас Д», посилання на який міститься на офіційному веб-сайті ПрАТ «Харківенергозбут» в розділі “Споживачам” в закладці “Юридичним особам”.

  Споживачам, які вже є користувачами системи ЕДО необхідно тільки оформити обрану комерційну пропозицію зі своєї сторони та направити її на адресу ПрАТ «Харківенергозбут».

  Більш детальну інформацію можно отримати в розрахунково-сервісних центрах та за телефонами розміщених на сайті.

  З комерційними пропозиціями №4/66 та №4/67 можна ознайомитись на офіційному веб-сайті ПрАТ «Харківенергозбут» за посиланням:
  https://zbutenergo.kharkov.ua/node/610719