Інформація про реструктуризацію!

20.11.2020

                                                      Шановні споживачі!

     Мешканці міста Харкова та Харківської області, які мають заборгованість за спожиту електричну енергію, можуть укласти договори про реструктуризацію заборгованості (далі - Договір). Це дозволить сплатити борг за електроенергію рівними частинами на визначених Договором умовах.

    У разі несплати заборгованості та невиконання умов оплати за Договором ПрАТ “Харківенергозбут” (далі - Товариство) вимушено буде звертатися до суду за захистом своїх прав та інтересів, що, в свою чергу, збільшить матеріальні витрати споживача на погашення боргу з урахуванням витрат судового збору.

    За період з 01.01.2019 до цього часу невиконані зобов’язання споживачів з оплати електричної енергії складають майже 278 млн. гривень. Проте під час карантину Товариство не ініціювало припинення постачання електричної енергії жодному мешканцю м. Харкова та області, а також не нарахувало пеню за несвоєчасну оплату.

    ПрАТ “Харківенергозбут” завжди намагається робити кроки назустріч соціально вразливим категоріям населення і з розумінням ставиться до різних життєвих обставин, що можуть спіткати людей під час карантинних обмежень та опалювального сезону. Тому Товариство надає можливість населенню укласти Договори.

    Ми вивчаємо кожен випадок виникнення заборгованості індивідуально та пропонуємо відповідні умови розстрочки на сплату заборгованості за використану електроенергію. Однак необхідно пам'ятати, що від Вашого вчасного розрахунку залежить надійність та безперебійність електропостачання.

    Отримати інформацію щодо укладання Договору можна в районних розрахунково - сервісних центрах ПрАТ “Харківенергозбут”, в інформаційно-консультативному центрі, а також зателефонувавши до кол-центру Товариства за телефонами: 0-800-200-413, (057)-341-39-99, 15-77.

    Нагадаємо, що через прострочені понад три місяці зобов’язання за спожиту електричну енергію боржники можуть втратити субсидії. Втім, укладений Договір гарантує збереження грошової соціальної допомоги від держави.

 

З повагою

ПрАТ “Харківенергозбут”