ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАНИХ ЗАЯВ-ПРИЄДНАННЯ

26.11.2018

Шановні споживачі електричної енергії на території Харківської області!

В листопаді місяці АТ «Харківобленерго» організовано вручення споживачам Заяв-приєднання до публічного договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, який згідно вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії має бути укладеним оператором системи розподілу (електропередавальною організацією) з усіма споживачами.

Звертаємо Вашу увагу, що чинним законодавством передбачено, що зазначений договір вважається укладеним у разі виконання однієї з умов:

  1. Підписання споживачем заяви-приєднання до договору, яка має бути повернена на адресу АТ «Харківобленерго» любим зручним способом.
  2. Сплата за рахунком (квитанцією), який буде надісланий (наданий) в грудні місяці поточного року,
  3. Якщо споживач до 25.12.2018 не звернувся до АТ «Харківобленерго» із запереченнями щодо укладення договору та спожив починаючи з 01.01.2019 певний обсяг електричної енергії.

У разі настання будь-якої з перелічених умов, договір вважатиметься укладеним, тобто повернення заяви-приєднання не є обов’язковим.

Укладений таким чином договір свідчить про набуття споживачем права отримувати послугу з розподілу електричної енергії.

Одночасно інформуємо, що починаючи з 01.01.2019 АТ «Харківобленерго» припиняє господарську діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Починаючи з 01.01.2019 постачання електричної енергії побутовим та малим не побутовим споживачам, на умовах універсальної послуги, на території Харківської області буде здійснюватись виключно виділеним зі складу АТ «Харківобленерго» електропостачальним піприємством ПрАТ «Харківенергозбут».

Усім іншим споживачам, разом з ПрАТ «Харківенергозбут» постачання електричної енергії на території Харківської області починаючи з 01.01.2019 зможе здійснювати будь-який інший постачальник, який матиме відповідну ліцензію та отримає доступ до електричних мереж АТ «Харківобленерго».

Договори про постачання електричної енергії укладаються після укладання споживачем договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, аналогічно останньому. Заява-приєднання до договорів про постачання електричної енергії, комерційні пропозиції, текст договорів та інша корисна інформація з цих питань розміщені на офіційному сайті https://zbutenergo.kharkov.ua. Крім цього, бланк заяви-приєднання до договору про постачання електричної енергії можно отримати в місцях обслуговування споживачів.

Враховуючи викладене, для коректного переходу від одного постачальника до іншого з 01.01.2019, радимо Вам надати в АТ «Харківобленерго» зафіксовані 31.12.2018 показання засобів комерційного обліку у зручний для Вас спосіб із перелічених на офіційному сайті https://www.oblenergo.kharkov.ua.

УВАГА!

У разі не надання показань засобу комерційного обліку до 31.12.2018 перехід від одного постачальника до іншого буде проведено на підставі розрахункових показів у відповідності до вимог “Кодексу комерційного обліку”, затвердженого Постановою Національної комісії регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 311 від 14.03.2018.