Інформація щодо рахунків за квітень для побутових споживачів!

09.05.2022

              ПрАТ “Харківенергозбут” повідомляє, що рахунки за спожиту у квітні 2022 року електричну енергію для побутових споживачів вже сформовані.
              У зв'язку з ситуацією, яка зараз склалася, отримання рахунків у паперовій формі за спожиту електричну енергію у даний час є неможливим. Та Ви можете ознайомитися з інформацією про стан розрахунків за допомогою:
- особистого кабінету ПрАТ “Харківенергозбут” (https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/uk/site/login);
- мобільного додатку “Харенерго” (Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=kharkiv.kharenergo2&hl=ru&gl=US  або App Store https://apps.apple.com/ua/app/%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%8C-%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%81/id1592629551?l=ru).
              Ми не рекомендуємо проводити оплати за спожиту електроенергію через платіжні системи АТ “Мегабанк”. Враховуючи несвоєчасне перерахування банком отриманих від споживачів коштів, на їхні особові рахунки. Тому рекомендуємо Вам сплачувати через системи електронних платежів інших наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк
( https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
(https://www.oschadbank.ua/payments , https://online.oschadbank.ua/wb/);
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay
(https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov , https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/platezhi );
- мобільний додаток “Харенерго”.
              Також, просимо Вас, при оплаті рахунків вказувати розрахунковий період, за який проводиться оплата, та відповідні — попередні і поточні покази лічильника.
              ПрАТ “Харківенергозбут” щиро вдячне споживачам за оплати, що були здійснені у цей важкий час. Завдяки Вам, ми можемо забезпечувати всіх своїх споживачів необхідною  електроенергією та розраховуватись з АТ “Харківобленерго”, тим самим підтримуючи щоденну роботу з відновлення електричних мереж.
              Мирного неба кожному з Вас! Все буде Україна!