Повідомлення для споживачів

28.08.2019

ІКЦ ЦОС ПрАТ “Харківенергозбут” інформує

     Прес-служба Офісу президента повідомила, що 19.08.2019 Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками Кабінету Міністрів і профільних відомств щодо функціонування нової моделі ринку електроенергії та підготовки до осінньо-зимового періоду.

     Під час зустрічі, зокрема, обговорювали вплив подорожчання електроенергії на ціни на водопостачання та опалення для населення, тарифи для промисловості, а також механізми регулювання вартості електричної енергії з урахуванням монопольного становища на ринку окремих виробників.

     Було досягнуто домовленостей щодо трьох кроків, необхідних для зниження цін на електричну енергію для всіх категорій непобутових споживачів, а саме:

     1. Кабінет міністрів має затвердити постанову про покладення спеціальних обов'язків          (далі — ПСО) на компанії “Укргідроенерго” та “Енергоатом”.

      2. Дія нової постанови ПСО та зниження тарифів “Укренерго”.

      3. Зміна обмеження ціни на внутрішньодобовому ринку.

     Таким чином, якщо ці заходи здійснити, можливо отримати близько 20 % зменшення тарифу для кінцевих споживачів — великих, середніх та малого бізнесу, для бюджетних установ і організацій, дитсадків і шкіл.

З повагою                                        
ІКЦ ЦОС ПрАТ “Харківенергозбут”