Шановні побутові споживачі!

17.05.2023

            Нагадуємо Вам, що своєчасною вважається оплата за спожиту електричну енергію, яка була здійснена до 20 числа місяця, згідно з  Договором про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг. 
            Ми радимо сплачувати через системи електронних платежів наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк ( https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22companyID%22:%221262157%22,... , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
( https://www.oschadbank.ua/payments#online , https://online.oschadbank.ua/wb/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay
( https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov/kharkivenerhozbut-fam, https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/oplata-onlain );
- мобільний додаток “Харенерго” ( Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=kharkiv.kharenergo2&hl=ru&gl=US або App Store https://apps.apple.com/ua/app/%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80… ) .
             Просимо уникати оплат через платіжні системи АТ "АЙБОКС БАНК", щоб не мати проблем з проведенням платежів. 
             Нагадуємо, що при оплаті дуже важливо вказувати особовий рахунок, повну адресу та покази лічильника - попередні і поточні.

             Дякуємо, що підтримуєте роботу енергетиків своїми оплатами за спожиту електричну енергію! Адже частину коштів з Ваших оплат ми надаємо оператору системи розподілу АТ “Харківобленерго”, ці кошти йдуть на ремонт електромереж, відновлення електропостачання на деокупованих територіях. Зараз кожний намагається робити все необхідне для наближення нашої перемоги, тож долучайтесь і все буде Україна!