Шановний споживач!

10.02.2020

ПрАТ “Харківенергозбут” є одним з найбільших та найдосвідченіших енергопостачальників України. Товариство має розвинуту мережу районних розрахунково-сервісних центрів, в яких Вас зустріне висококваліфікований персонал з багаторічним досвідом енергозбутової роботи.

  В наших сервісних центрах Ви маєте можливість, протягом найкоротшого часу отримати, рахунок на оплату послуг з електропостачання, акт звіряння розрахунків, довідку про стан розрахунків, розгорнуту інформацію про нарахування плати за послуги з електропостачання, а також інші послуги та відповіді на хвилюючі Вас питання, пов'язані з постачанням електричної енергії.

  Ми постійно підвищуємо рівень якості обслуговування та кваліфікацію обслуговуючого персоналу.

   Наша основна мета – надання якісних послуг з електропостачання в зручний для клієнта спосіб з мінімальною витратою часу.

  Ознайомитись з умовами електропостачання та комерційними пропозиціями Товариства Ви можете як в сервісних центрах, так і на нашому офіційному веб-сайті https://zbutenergo.kharkov.ua.

  У разі необхідності отримання миттєвої допомоги або відповіді на питання, що Вас турбують, ви маєте можливість їх отримання звернувшись до кол-центру Товариства за номерами телефонів  0-800-200-413, 15-77 (усі дзвінки безкоштовні).

  Стати клієнтом нашого Товариства дуже просто, треба лише вибрати одну з комерційних пропозицій Товариства та надіслати її разом із заявою на нашу адресу, або залишити в одному із наших сервісних центрів.

Зробіть свій вибір!

ПрАТ "Харківенергозбут" - Ваш надійний постачальник електричної енергії.