ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

Інформаційно-консультаційний центр

Фахівці ІКЦ надають консультації з питань:

 • застосування чинного законодавства України у сфері енергетики;

 • прав і обов'язків електропостачальника та споживача;

 • роботи структурних підрозділів ПрАТ "Харківенергозбут";

При ІКЦ діє незалежна комісія з розгляду і розв'язання суперечностей між електропостачальником та споживачами.

До фахівців ІКЦ можна звернутися:

 • за телефоном:

  063 650 06 40

  ;

 • надіславши листа за email:

  zbutenergo@urk.net

  ,

  ikc1.prat.kh@gmail.com

  ;

Графік роботи інформаційно-консультаційного центру:

Понеділок - четверг: з 8-00 до 17:00, п'ятниця: з 8-00 до 15-45,

перерва: з 12-00 до 12-45, субота, неділя - вихідні

Регіон обслуговування:

м. Харків та Харківська область

Адреса: вул. Гоголя, 10, м. Харків, 61057.

Інформаційно-консультаційний центр 

З метою підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, оперативного реагування на звернення громадян та формування прозорого інформаційного простору з питань поставок електричної енергії в  ПрАТ «Харківенергозбут» створений Інформаційно-консультаційний центр (далі - ІКЦ). 

Порядок роботи Інформаційно-консультаційного центру 

 ІКЦ здійснює свою діяльність відповідно до вимог Положення про ІКЦ, розробленого з урахуванням вимог постанови НКРЕ України від 12.03.2009 № 299 (зі змінами, внесеними постановою НКРЕ України від 08.10.2009 № 1156 «Про затвердження Змін до Положення про Інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії»). 

Інформаційно-консультаційний центр обслуговує фізичних та юридичних осіб. 

Всі консультації в Інформаційно-консультаційному центрі здійснюються на безоплатній основі.

Фахівці ІКЦ працюють з усними, телефонними та письмовими зверненнями споживачів ПрАТ «Харківенергозбут» (інформаційними запитами, пропозиціями, скаргами), а також надають консультації на особистому прийомі.

Засідання комісії ІКЦ 

Комісія ІКЦ створена як постійно діючий колегіальний орган з метою розгляду та розв'язання суперечностей, спірних ситуацій між енергопостачальником і споживачами та підготовки висновків з питань, які оскаржуються. 

До складу Комісії ІКЦ входять: керівник ІКЦ, який є головою комісії ІКЦ, представники відповідного територіального представництва НКРЕКП та Держенергонагляду.

До складу Комісії ІКЦ можуть входити (за згодою) представники відповідних управлінь обласних державних адміністрацій, обласних відділень Антимонопольного комітету України, територіальних органів Держспоживстандарту України.

Передбачена можливість проведення засідання Комісії ІКЦ у дистанційному режимі, зокрема шляхом використання відеоконференції за допомогою безкоштовного онлайн сервісу ZOOM, Skype або інших аналогічних засобів комунікації.

Товариство забезпечує право споживача бути присутнім на такому засіданні Комісії ІКЦ та вживає необхідні заходи для належного повідомлення його про дату, час, спосіб, у який буде проведено засідання.