Більше 27 тис. українських родин використовують сонячну електроенергію

27.10.2020

   Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України повідомляє, що понад 27 тисяч українських родин перейшли на сонячні панелі.

   Так, у ІІІ кварталі 2020 року ще майже 2 тис. домогосподарств вирішили встановити сонячні панелі.

   Таким чином, кількість сімей, що використовують «чисту» електроенергію, зросла на 8% і сягнула 27 623.

   Загальна потужність сонячних електростанцій приватних домогосподарств склала 712 МВт, з яких у ІІІ кварталі 2020 року було введено 53 МВт (+8 %).

   «За нашими оцінками, починаючи з 2015 року, домогосподарства інвестували у сонячні панелі близько 560 млн євро. Це внесок у власну енергонезалежність та автономність, а також у розвиток масштабного українського ринку послуг та обладнання у «зеленій» енергетиці», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

   «Завдяки СЕС домогосподарства не лише заощаджують на комунальних послугах, а й змінюють поведінку на енергоефективну. Адже вони розуміють, що кожен збережений, невикористаний кВт електроенергії дозволяє повертати вкладені інвестиції», – пояснив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

   Інформація оприлюднена на офіційному веб сайті - https://kosatka.media/uk
Государственное агентство по энергоэффективности и энергосбережению Украины сообщает, что более 27 000 украинских семей перешли на солнечные панели. Так, в III квартале 2020 года еще почти 2 тыс. домохозяйств решили установить солнечные панели. Таким образом, количество семей, использующих «чистую» электроэнергию, выросло на 8% и составило 27 623. Общая мощность солнечных электростанций частных домохозяйств составила 712 МВт, из которых в III квартале 2020 года были введены 53 МВт (+8%). «По нашим оценкам, начиная с 2015 года, домохозяйства инвестировали в солнечные панели около 560 млн евро. Это вклад в собственную энергонезависимость и автономность, а также в развитие масштабного украинского рынка услуг и оборудования в «зеленой» энергетике», – прокомментировал и.о. Председателя Госэнергоэффективности Константин Гура.

Источник: https://kosatka.media/category/vozobnovlyaemaya-energia/news/bolee-27-tys-ukrainskih-semey-ispolzuyut-solnechnuyu-elektroenergiy