До уваги виробників "зеленої" генерації!

19.11.2021

 

 

Шановні споживачі!

   ПрАТ “Харківенергозбут” (далі - Товариство) повідомляє, що у зв'язку зі складною ситуацією на оптовому ринку електроенергії, у Товариства наразі відсутня можливість виплачувати кошти за “зеленим” тарифом повністю та в заданий термін.
   Товариство належним чином виконало вимоги п. 13.2 “Порядку купівлі електричної енергії за “зеленим тарифом”, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 квітня 2019 року № 641 “Про затвердження нормативно-правових актів, що регулюють діяльність гарантованого покупця та купівлі електричної енергії за “зеленим тарифом”, а саме: направило до НЕК “Укренерго” акт приймання-передачі наданих послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел до договору про надання послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел № 0099-09021 за вересень 2021 року (далі - Акт).
   Після повернення НЕК “Укренерго” підписаного належним чином Акта та сплати збільшення частки виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії, наданих  постачальником універсальних послуг (далі - ПУП) у розрахунковому періоді, Товариство здійснить повний розрахунок за послугу, надану на підставі договору про купівлю-продаж електричної енергії за “зеленим” тарифом (домовленості між індивідуальним побутовим споживачем та ПУП). 
  Ситуація також ускладнюється тим, що обставини на ринку електроенергії стосуються і НЕК “Укренерго”, яка зобов’язана здійснювати відшкодування коштів відповідно до затвердженого розміру послуги із збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел, але наразі кошти за вересень 2021 року досі не перераховані.
   ПрАТ “Харківенергозбут” перш за все просить вибачення у виробників “зеленої” генерації за заподіяні незручності та запевняє, що ми робимо все можливе для вирішення даної проблеми у найкоротший термін.