Інформація щодо рахунків за квітень для побутових споживачів!

09.05.2023

          Шановні побутові споживачі, рахунки за спожиту у квітні 2023 року електричну енергію сформовано. Паперові рахунки надійдуть Вам у звичному режимі - у поштові скриньки,  а зі станом розрахунків у електронному вигляді можна ознайомитись за допомогою:
- особистого кабінету ПрАТ “Харківенергозбут” ( https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/uk/site/login );
- мобільного додатку “Харенерго”.
          За спожиту електричну енергію ми радимо сплачувати через системи електронних платежів наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк ( https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22companyID%22:%221262157%22,... , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
( https://www.oschadbank.ua/payments#online , https://online.oschadbank.ua/wb/ );
 - сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay
( https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov/kharkivenerhozbut-fam , https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/oplata-onlain );
- мобільний додаток “Харенерго” ( Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=kharkiv.kharenergo2&hl=ru&gl=US або App Store https://apps.apple.com/ua/app/%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80… ) .
           Просимо уникати оплат через платіжні системи АТ "АЙБОКС БАНК", щоб не мати проблем з проведенням платежів. 
           Нагадуємо, що при оплаті дуже важливо вказувати особовий рахунок, повну адресу та покази лічильника - попередні і поточні.
           ПрАТ “Харківенергозбут” щиро вдячне за всі Ваші оплати! У такий важкий і напружений час потрібно триматись разом, підтримувати і допомагати одне одному. Ворог кожного дня намагається нас зламати, знищити, забрати все до останнього, але потрібно бути мужніми і сильними, продовжувати боротися далі, коли, як не зараз, і тоді неодмінно - все буде Україна!