Інформація щодо реструктуризації заборгованості!

02.08.2022

            Шановні побутові споживачі, всі ми розуміємо складну ситуацію, яка зараз склалася у нашій країні. Через повномасштабне вторгнення росії на територію України багато людей втратили роботу, залишились без житла або стали вимушеними переселенцями. Для кожного з нас це важкі часи.
            Впродовж цього року частина наших споживачів не мала можливості сплачувати за спожиту електричну енергію, що призвело до зростання заборгованості на рахунках.
            Тому, ПрАТ “Харківенергозбут” (далі - Товариство) надає можливість своїм споживачам, які опинилися у скрутному становищі і мають борг, який неможливо погасити одразу, укласти договір реструктуризації (сплату боргу частинами).
            Для цього необхідно подати до Товариства відповідний пакет документів, який включає в себе:
-  письмову заяву від власника особового рахунку про укладання договору (обов'язково потрібно вказати особовий рахунок або повну адресу, за якою виникла заборгованість, повне ім'я особи, яка вкладатиме договір та контактний номер телефону);
- копію паспорту;
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
- довідку про осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні;
- довідку про доходи осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні;
- документ, що підтверджує право власності на житло або право користування житлом.
            Надати пакет документів для укладання договору до Товариства можна одним із зазначених нижче способів:
- віддати фахівцю структурного підрозділу ПрАТ “Харківенергозбут”, який Вас обслуговує, на особистому прийомі ( адреси та контактні телефони структурних підрозділів Товариста за посиланням https://zbutenergo.kharkov.ua/struktura );
- відправити на електронну пошту zbutenergo@ukr.net;
- надіслати поштою;
- залишити у скриньці для звернень громадян на вулиці Гоголя, 10 (4 поверх).
            Після отримання Товариством звернення та його розгляду, Вам повідомлять  про результат.
            Отримати консультацію щодо інформації про укладання договору реструктуризації заборгованості за спожиту електричну енергію можна за телефонами кол-центру ПрАТ “Харківенергозбут”: 067-728-24-28, 073-728-24-28, 0-800-200-413, 095-728-24-28, 057-341-39-99 або при особистому зверненні до підрозділу ПрАТ “Харківенергозбут”, який Вас обслуговує.