Шановні побутові споживачі!

17.10.2023


 

           Як завжди, напередодні 20 числа ми нагадуємо Вам про своєчасність оплат за спожиту електричну енергію. Відповідно до умов Договору оплата має вноситися побутовими споживачами не пізніше 20 числа кожного місяця.
           До 20 жовтня ще є час, тому просимо Вас не забути і провести оплату за спожиту у вересні електричну енергію.
           Радимо Вам сплачувати без комісії з платника у терміналах самообслуговування City24 . З картою розташування терміналів City24 можна ознайомитись за посиланням: https://city24.ua/map .
           Також радимо сплачувати через системи електронних платежів наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк ( https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22companyID%22:%221262157%22,... , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
( https://www.oschadbank.ua/payments#online , https://online.oschadbank.ua/wb/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay
( https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov/kharkivenerhozbut-fam, https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/oplata-onlain );
- мобільний додаток “Харенерго” ( Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=kharkiv.kharenergo2&hl=ru&gl=US або App Store https://apps.apple.com/ua/app/%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80… ) .
            При оплаті просимо бути уважними і не забувати правильно вказувати особовий рахунок, повну адресу та покази лічильника - попередні і поточні.
            Дякуємо, що виконуєте свої договірні обов’язки - сплачуєте за спожиту електричну енергію. Завдяки вам населені пункти оживають, світло наповнює кожен будинок і зовсім скоро темряви зовсім не буде, зовсім скоро, кожне місто нашої країни засяє, зовсім скоро - все буде Україна!