Шановні споживачі!

13.06.2022


 

                 ПрАТ “Харківенергозбут” (далі - Товариство) нагадує своїм споживачам, що під час проведення оплати за спожиту електричну енергію, Товариство не радить користуватися послугами АТ «Мегабанк» та мобільним додатком «ТОДОБАНК». Бо на підставі рішення Правління Національного банку України від 02 червня 2022 року № 261-рш/БТ «Про віднесення АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МЕГАБАНК» до категорії неплатоспроможних» та рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 02 червня 2022 року № 383 «Про запровадження тимчасової адміністрації в АТ «МЕГАБАНК» та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку» з 03.06.2022 р. в  АТ «МЕГАБАНК» введено Тимчасову адміністрацію.
                  У зв’язку з даною ситуацією, платіж за спожиту електричну енергію (за розстрочку платежу за електроенергію) може бути не зарахований АТ «МЕГАБАНК» на особистий рахунок Споживача електричної енергії. Якщо  виникла подібна ситуація, Вам необхідно звернутися з заявою про повернення грошових коштів безпосередньо до АТ «МЕГАБАНК».
                  Довідкова інформація за номерами: «Гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800 308-108 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України); 044-333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв'язку); АТ «МЕГАБАНК»: 0-800-50-44-00».
                  ПрАТ “Харківенергозбут” наполегливо просить всіх своїх споживачів сплачувати через системи електронних платежів інших наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк
( https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
(https://www.oschadbank.ua/payments , https://online.oschadbank.ua/wb/);
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay
(https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov , https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/platezhi );
- мобільний додаток “Харенерго”.
                  Дякуємо за розуміння! Мирного неба кожному з Вас!