Шановні споживачі електричної енергії Куп'янської об'єднаної територіальної громади!

17.02.2023

           Зважаючи на нормативні зміни в законодавстві щодо регулювання взаємовідносин в сфері постачання електроенергії, які були прийняті в умовах воєнного стану, Товариством було внесено зміни до публічних комерційних пропозицій, які вступають в дію з 01 березня 2023 року.
           Пропонуємо Вам ознайомитися із вищезазначеними змінами за посиланням https://zbutenergo.kharkov.ua/node/610719 в розділі Новий ринок — Роздрібний ринок.
           Враховуючи той факт, що на теперішній час у деяких районах Куп'янської об'єднаної територіальної громади не працюють поштові відділення та центри обслуговування споживачів Товариство не має можливості відправити Вам кореспонденцію, у зв'язку з чим повідомляємо Вас про зміни через наш офіційний вебсайт, що передбачено діючою комерційною пропозицією.
           Зауваження , пропозиції, а у разі відсутності таких, підписані оригінали або скановані копії комерційних пропозицій пропонуємо направити за адресою м. Харків, 61057, вул. Гоголя. буд. 10, або на електронну пошту zbutenergo@ukr.net.
           У разі незгоди із запропонованими змінами повідомляємо про Ваше право розірвати договір.
           Необхідну інформацію Ви можете отримати зв'язавшись з персоналом відділу по договірній роботі Товариства за телефонами: 093 094 94 58 та 093 094 94 59.

З повагою ПрАТ “Харківенергозбут”