Шановні споживачі електричної енергії ПрАТ “Харківенергозбут”!

28.07.2021

   За інформацією, наданою оператором системи розподілу, підрозділами АТ “Харківобленерго” здійснюються заходи відповідно до Інвестиційної програми АТ “Харківобленерго” на 2021 рік, а саме: безоплатна заміна лічильників старого типу на лічильники диференційовані за періодами часу.

    Диференційований лічильник - це сучасний лічильник, який дозволяє вести облік спожитої електричної енергії окремо за різними періодами часу (зоною доби). Даний лічильник дозволяє споживачу оплачувати вартість спожитої електричної енергії за різними тарифними коефіцієнтами (вночі - дешевше, вдень – за звичайним тарифом), а саме: з 7 до 23-ї години споживач сплачує за електричну енергію за повним тарифом, а у нічний час застосовується коефіцієнт 0,5 тарифу, отже вдвічі менше.

     Встановлення таких приладів обліку допоможе Вам планувати своє споживання та управляти витратами, а також дасть змогу значно заощадити на оплаті за спожиту електричну енергію.

    Наразі вищезазначені лічильники встановлюються АТ “Харківобленерго” на території всієї Харківської області, але найбільшу кількість в наступних районах: Ізюмський, Липецький, Зміївський, Люботинський, Лозівський, Мереф'янський.