Шановні споживачі! ПрАТ “Харківенергозбут”, попереджає про шахрайство!

07.02.2019

На підставі Закону України від 13.04.2017 № 2019 “Про ринок електричної енергії” та отриманої ліцензії згідно з постановою НКРЕКП від 19.06.2018 № 505 ПрАТ “Харківенергозбут” з 01.01.2019 здійснює діяльність з постачання електричної енергії. Виключно на Товариство постановою НКРЕКП від 26.10.2018 № 1268 покладено виконання функції універсальної послуги на території м.Харкова та Харківської області щодо постачання електроенергії побутовим споживачам та суб'єктам малого підприємництва.

Звертаємо увагу, що укладення договорів про постачання електричної енергії здійснюється шляхом приєднання споживачів до відповідних публічних договорів. Форми заяв-приєднання, публічних комерційних пропозицій та договорів постачання електричної енергії споживачу/постачальником універсальних послуг ПрАТ “Харківенергозбут” оприлюднені на офіційному веб-сайті товариства: zbutenergo.kharkov.ua (отримати в паперовому вигляді можливо при письмовому зверненні за адресою: вул. Плеханівська, 126, м.Харків, 61037 чи на офіційний e-mail: zbutenergo@ukr.net).

За отриманою інформацією, на ринок електричної енергії вийшли нові суб'єкти господарювання, які пропонують комплекс послуг по укладенню договорів, доставку пакету необхідних документів, тощо за певну винагороду.

Товариство наголошує, що форми наведених документів споживачі отримують безкоштовно, вони є у відкритому доступі. Послуг щодо кур'єрської доставки документів ПрАТ “Харківенергозбут” не надає! Процес зміни постачальника електроенергії є також безкоштовним!

Будьте пильні! Уважно перевіряйте рахунки, іншу інформацію та/або кореспонденцію, які надходять на Вашу адресу, щодо її відношення до вибраного Вами постачальника електричної енергії! За виявленими фактами правопорушень радимо Вам негайно звертатися до органів поліції.

ПрАТ “Харківенергозбут” дуже поважає своїх споживачів, поліпшує сервіс обслуговування та сподівається на порозуміння.