УВАГА! Стосується кожного!

10.12.2018

З метою упередження непорозумінь серед побутових споживачів щодо постачання електричної енергії в 2019 році та зниження соціальної напруженості ПрАТ «Харківенергозбут» повідомляє наступне.

 

Постачання електричної енергії побутовим споживачам               м. Харкова та Харківської області починаючи з 01.01.2019 буде здійснюватись ПрАТ «Харківенергозбут»що визнаний постановою Національної комісією з питань регулювання електроенергетика та комунальних  послуг єдиним постачальником універсальних послуг на території Харківської області.

Постачання електричної енергії буде здійснюватись на умовах діючих до 01.01.2019 договорів з АТ «Харківобленерго», за діючими тарифами. Зміна тарифів з 01.01.2019 не планується.

Рахунки за спожиту електричну енергію в січні місяці 2019 року будуть надаватися побутовим споживачам в лютому 2019 року. Сплативши отриманий рахунок побутовий споживач приєднується до публічного договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг.

Ніяких додаткових дій для укладання договору з ПрАТ «Харківенергозбут» застосовувати побутовому споживачу немає необхідності.

Одночасно з цим, кожний побутовий споживач має право в будь-який час   укласти договір з іншим постачальником електричної енергії за вільними цінами, керуючись при цьому вимогами Правил роздрібного ринку електроенергії. В цьому разі договір з ПрАТ «Харківенергозбут» буде визнано таким, що припинив свою чинність.

З умовами договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, тарифами на електричну енергію та іншою корисною інформацією можливо ознайомитись на офіційному веб-сайті ПрАТ «Харківенергозбут» - zbutenergo.kharkov.ua

 

                                                         Керівництво ПрАТ «Харківенергозбут»