А Ви вже сплатили за травень?

Дата публікації: 17.06.2026 14:08:31
Шановні побутові споживачі, нагадуємо про важливість своєчасних оплат до 20 числа кожного місяця!
Якщо Ви ще не сплатили за спожиту у травні 2026 року електричну енергію, тож радимо поквапитись і здійснити оплату!
Сплатити рахунки зручно і БЕЗ КОМІСІЇ ви завжди можете:
- у особистому кабінеті ПрАТ “Харківенергозбут” https://my.zbutenergo.kharkov.ua/;
- у мобільному додатку “Харківенергозбут”;
- на нашому сайті у розділі меню Населення - Оплата.
Зазначаємо, що своєчасні оплати допомагають вберегтись від накопичення боргів та відключення електричної енергії за заборгованість!