ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

А Ви вже сплатили за травень?

Дата публікації: 17.06.2026 14:08:31

           Шановні побутові споживачі, нагадуємо про важливість своєчасних оплат до 20 числа кожного місяця!
           Якщо Ви ще не сплатили за спожиту у травні 2026 року електричну енергію, тож радимо поквапитись і здійснити оплату!
           Сплатити рахунки зручно і БЕЗ КОМІСІЇ ви завжди можете:
- у особистому кабінеті ПрАТ “Харківенергозбут” https://my.zbutenergo.kharkov.ua/;
- у мобільному додатку “Харківенергозбут”;
- на нашому сайті у розділі меню Населення - Оплата.
          Зазначаємо, що своєчасні оплати допомагають вберегтись від накопичення боргів та відключення електричної енергії за заборгованість!

 

Ми використовуємо файли cookie для забезпечення максимальної зручності користування нашим сайтом та аналізу його роботи. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та використанням файлів cookie. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з Політикою конфіденційності