ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

Інформація щодо рахунків за грудень для побутових споживачів!

Дата публікації: 09.01.2024 00:00:00

              Шановні побутові споживачі, повідомляємо, що рахунки за спожиту у грудні 2023 року електричну енергію вже сформовано. Пізніше ви ознайомитесь з ними у паперовому вигляді.
Та з актуальним станом розрахунків ви завжди можете ознайомитись  у електронному вигляді за допомогою особистого кабінету побутових споживачів  ПрАТ “Харківенергозбут”: https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/uk/site/login .                 
               Сплачувати за спожиту електричну енергію можна офлайн без комісії з платника у терміналах самообслуговування City24 . Ознайомитись з картою терміналів та обрати найближчий можна за посиланням: https://city24.ua/map .
               Також ми рекомендуємо сплачувати через системи електронних платежів наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк ( https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22companyID%22:%221262157%22,... , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
( https://www.oschadbank.ua/payments#online , https://online.oschadbank.ua/wb/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay
( https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov/kharkivenerhozbut-fam, https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/oplata-onlain ).
               При проведенні оплат просимо вас не забувати вказувати особовий рахунок, повну адресу та покази лічильника - попередні і поточні.
               
Пам'ятайте, що кожна ваша оплата наближає нас до перемоги! Адже ви допомагаєте країні: підтримуєте економіку та енергетичний сектор. Тож робіть так і надалі! Все буде Україна!