ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

Інформація щодо рахунків за листопад для побутових споживачів!

Дата публікації: 08.12.2023 00:00:00

           Шановні побутові споживачі, рахунки за спожиту у листопаді 2023 року електричну енергію вже сформовано. Пізніше ви зможете ознайомитись з ними у паперовому вигляді.
Проте з актуальним станом розрахунків ви завжди можете ознайомитись  у електронному вигляді за допомогою особистого кабінету побутових споживачів  ПрАТ “Харківенергозбут”:  https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/uk/site/login .
           Ми рекомендуємо вам сплачувати за спожиту електричну енергію офлайн без комісії з платника у терміналах самообслуговування City24 . Ознайомитись з картою терміналів та обрати найближчий можна за посиланням: https://city24.ua/map .
            Також можна сплачувати через системи електронних платежів наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк ( https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22companyID%22:%221262157%22,... , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
( https://www.oschadbank.ua/payments#online , https://online.oschadbank.ua/wb/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay
( https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov/kharkivenerhozbut-fam, https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/oplata-onlain ).
            При проведенні оплат просимо не забувати вказувати особовий рахунок, повну адресу та покази лічильника - попередні і поточні.
             Щиро дякуємо вам за своєчасні оплати! Одна оплата - це одна оселя, де затишно, спокійно і сяє світло, світло якого боїться пітьма. Давайте робити так, щоб у кожній оселі завжди було світло та спокійно, давайте перемагати пітьму разом, щоб вся наша країна сяяла, ніби новорічна ялинка. Все буде Україна!