ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

Інформація щодо рахунків за жовтень для побутових споживачів!

Дата публікації: 09.11.2023 00:00:00

                Шановні побутові споживачі, рахунки за спожиту у жовтні 2023 року електричну енергію вже сформовано. Ознайомитись з ними у паперовому вигляді ви зможете у звичному порядку, а у електронному вигляді, як завжди, за допомогою:
- особистого кабінету ПрАТ “Харківенергозбут” ( https://pa.zbutenergo.kharkov.ua/frontend/web/index.php/uk/site/login );
- мобільного додатку “Харенерго”.
                Сплачувати за спожиту електричну енергію офлайн без комісії з платника ви можете у терміналах самообслуговування City24 . Ознайомитись з картою терміналів та обрати найближчий можна за посиланням: https://city24.ua/map .
                Також радимо сплачувати через системи електронних платежів наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк ( https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22companyID%22:%221262157%22,... , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
( https://www.oschadbank.ua/payments#online , https://online.oschadbank.ua/wb/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay
( https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov/kharkivenerhozbut-fam, https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/oplata-onlain );
- мобільний додаток “Харенерго” ( Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=kharkiv.kharenergo2&hl=ru&gl=US або App Store https://apps.apple.com/ua/app/%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%8D%D0%BD%D0%B5%D1%80… ) .
                 При проведенні оплат просимо не забувати вказувати особовий рахунок, повну адресу та покази лічильника - попередні і поточні.
                 Дякуємо, що сплачуєте за спожиту електричну енергію! Пам'ятаймо, що сила криється в єдності. Саме разом, ми сильні та непереможні, ми разом стоїмо на варті нашого світла та підтримуємо його сяяння. Тож, все буде Україна!