ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

Інформація щодо внесення змін до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг!

Дата публікації: 05.06.2024 15:31:14

Шановні споживачі електричної енергії

Куп’янської, Богодухівської, Харківської об'єднаних територіальних громад!

 
             Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1272 від 05.10.2022 внесено зміни до “Правил роздрібного ринку електричної енергії”, затверджених постановою НКРЕКП № 312 від 14.03.2018 (далі – Правила).
             Зазначені зміни стосуються визначення об’єктів побутового споживача, до яких наразі можуть бути віднесені лише об’єкти житлової нерухомості, зазначені в п. 14.1.129 Податкового кодексу України.
             Отже, чинним законодавством України встановлений вичерпний перелік об’єктів, які відносяться до об’єктів житлової нерухомості, серед яких відсутні окремо збудовані індивідуальні гаражі.
             На  підставі  вищезазначеного,  у  ПрАТ  “Харківенергозбут” (далі - Товариство) відсутні підстави для постачання електричної енергії на об’єкти визначені як “гараж” за фіксованими цінами, а саме за тарифом для побутових споживачів, який встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 483 “Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії” (зі змінами).
             Враховуючи той факт, що на теперішній час у районах Куп’янської об'єднаної територіальної громади (далі-ОТГ) (смт. Дворічна, с. Тавільжанка Дворічанського району, м. Куп’янськ, с. Курилівка Куп’янського району), Богодухівської ОТГ (смт. Золочів), Харківської ОТГ (с. Глибоке Харківського району) не працюють поштові відділення, у Товариства відсутня можливість відправити Вам кореспонденцію, у зв'язку з чим повідомляємо Вам про зміни умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг (далі – Договір) в частині застосування відповідної комерційної пропозиції через наш офіційний веб-сайт, що передбачено діючою комерційною пропозицією.
            Враховуючи вищенаведене, з метою врегулювання взаємовідносин у сфері постачання електроенергії, повідомляємо Вам про зміну Договору на умовах публічної комерційної пропозиції № 1 для малих непобутових споживачів.
            З умовами публічної комерційної пропозиція № 1, що пропонується Вам, Ви можете ознайомитись на офіційному вебсайті Товариства https://zbutenergo.kharkov.ua/ у розділі “Бізнес” - “Укладання договору” - “Універсальна послуга”.

 Також  зазначаємо,  що  Ви  маєте  право  надати  на  адресу Товариства документи, які підтверджують використання електричної енергії об’єкта на побутові потреби.
          У разі незгоди із запропонованими змінами повідомляємо про Ваше право розірвати договір у відповідності до вимог п. 3.2.4. Правил.
          У разі відсутності від Вас письмової заяви щодо дострокового розірвання Договору у зв'язку з неприйняттям умов нової комерційної пропозиції у терміни передбачені п 3.2.4. Правил, або у разі ненадання документів, що підтверджують використання електричної енергії на побутові потреби, зміни до Договору будуть вважатися прийнятими Вами з 01.07.2024, а постачання буде відбуватися на умовах комерційної пропозиції 1 для малих непобутових споживачів.
          Також Ви маєте право ініціювати зміну електропостачальника у порядку, встановленому в розділі VI Правил та обрати іншого постачальника електричної енергії.
          Письмову заяву споживача про незгоду/неприйняття змін або підписану комерційну пропозицію № 1 (оригінал або скановану копію) необхідно направити на адресу: 61057, м. Харків, вул. Гоголя. буд. 10 або на електронну пошту zbutenergo@ukr.net.
          Необхідну інформацію Ви можете отримати в районних розрахунково- сервісних центрах Товариства.


 З повагою, ПрАТ “Харківенергозбут”