ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

Підведення підсумків виробничої діяльності ПрАТ "Харківенергозбут" у 2023 році!

Дата публікації: 26.01.2024 00:00:00

              24 січня 2024 року  у ПрАТ “Харківенергозбут” (далі - Товариство) відбулась розширена нарада за участю директорів за напрямками діяльності Товариства, начальників об'єднаних територіальних  розрахунково-сервісних центрів (далі -ОТРСЦ) та керівників  районних розрахунково-сервісних центрів (далі - РРСЦ).
               Метою наради було підведення підсумків виробничої діяльності Товариства у 2023 році та визначення основних завдань, пріоритетних напрямків у роботі, вдосконалення комерційної, фінансово-аналітичної та господарської діяльності.
               За результатами роботи  у 2023 році ОТРСЦ та РРСЦ отримали бали, які при підрахунку визначили рейтингову оцінку та місце кожного ОТРСЦ та РРСЦ. Тож кожен  міг подивитись на результати своєї роботи - свій рейтинг, щоб зрозуміти, де ще потрібно попрацювати, а де робота була проведена добре і потрібно так тримати й надалі.
               Також, у ході наради представниками  ОТРСЦ та РРСЦ було порушено багато нагальних питань пов'язаних з роботою зі споживачами, зі змінами у законодавстві та з організацією виробничих процесів у самих РРСЦ.
               Ця нарада стала гарним досвідом для розуміння діяльності Товариства у різних напрямках, висвітлення успіхів та недоліків у роботі підрозділів за 2023 рік, налагодження спільної роботи (співпраці) між всіма працівниками Товариства та визначенні основних завдань і цілей на 2024 рік.
               Ми одна команда і працюємо злагоджено, разом, для всіх наших споживачів  та нашої з вами спільної перемоги! Все буде Україна!