ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

Проведено підсумкову нараду за результатами роботи ПрАТ “Харківенергозбут” за 1 квартал

Дата публікації: 08.05.2024 11:05:54

           З метою підведення підсумків виробничої діяльності ПрАТ “Харківенергозбут” (далі - Товариство) за 1 квартал 2024 року була проведена підсумкова нарада за участю директорів за напрямками діяльності Товариства, начальника Харківського міського розрахунково-сервісного центру, начальників об'єднаних територіальних розрахунково-сервісних центрів та керівників районних розрахунково-сервісних центрів (далі - РРСЦ).
           У ході наради було підведено підсумки за результатами роботи Товариства у 1 кварталі 2024 року, обговорено слабкі та сильні місця у роботі розрахунково-сервісних центрів та визначено підсумкові бали за результатами роботи у вигляді рейтингової таблиці для кожного РРСЦ.
           Також було визначено основні завдання на 2 квартал 2024 року, пріоритетні напрямки в роботі та розвитку Товариства, вдосконалення комерційної, фінансово-аналітичної та господарської діяльності.
           Проведення таких нарад вже стає традицією для Товариста, адже  дозволяє всім фахівцям ПрАТ “Харківенергозбут” більш детально ознайомитись, зрозуміти та проаналізувати роботу РРСЦ і діяльність підрозділів Товариства.