ПрАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"

Шановні побутові споживачі!(19.12.2023)

Дата публікації: 19.12.2023 00:00:00

           Напередодні свят у нас всіх багато турбот та справ, тому ПрАТ “Харківенергозбут”  нагадує вам щодо необхідності оплати за спожиту електричну енергію до 20 грудня. Адже серед метушні можна забути оплатити за спожиту електричну енергію та піти у новий рік з боргами, а ми знаємо, що Новий рік краще зустрічати без боргів та невирішених справ.
           До 20 грудня ще є час, тому просимо вас не забути і провести оплату за спожиту у листопаді електроенергію.
           Вигідно і просто радимо вам сплачувати без комісії з платника у терміналах самообслуговування City24 . З картою розташування терміналів City24 можна ознайомитись за посиланням: https://city24.ua/map .
            Також радимо сплачувати через системи електронних платежів наших банків-партнерів:
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Приватбанк ( https://next.privat24.ua/payments/form/%7B%22companyID%22:%221262157%22,... , https://next.privat24.ua/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Ощадбанк
( https://www.oschadbank.ua/payments#online , https://online.oschadbank.ua/wb/ );
- сайт, особистий кабінет або мобільний додаток Easy Pay ( https://easypay.ua/ua/catalog/utility/harkov/kharkivenerhozbut-fam, https://easypay.ua/ua/profile/ );
- сайт або відділення АТ “Укрпошта”( https://www.ukrposhta.ua/ua/oplata-onlain ).
            При оплаті просимо бути уважними і не забувати правильно вказувати особовий рахунок, повну адресу та покази лічильника - попередні і поточні.
           
Дякуємо вам за оплати здійснені протягом всього року! Саме завдяки вашій допомозі та підтримці енергетики працюють кожного дня. Цей рік був важким для кожного з нас, але ми всі продовжуємо працювати, продовжуємо виборювати та не зупинятись на досягнутому, бо з маленьких перемог складається наша спільна і велика перемога! Все буде Україна!