Знято мораторій на відключення електроенергії у Харківській області!

Дата публікації: 23.06.2026 14:29:17
Шановні побутові споживачі, у зв'язку з оновленням Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією - скасовано мораторій на відключення електричної енергії за заборгованість у більшості громад Харківської області!
Просимо всіх споживачів для недопущення відключення електричної енергії за заборгованість, уникнення додаткових витрат на послуги з припинення і відновлення електропостачання забезпечити своєчасну та повну оплату спожитої електричної енергії!
Дізнатись суму боргу за Вашим особовим рахунком та здійснити оплату без комісії можна:
- у особистому кабінеті ПрАТ “Харківенергозбут” https://my.zbutenergo.kharkov.ua/;
- у мобільному додатку “Харківенергозбут”.
Зазначаємо, що статус територіальних громад постійно змінюється, якщо Ви не знайшли свого населеного пункту у Переліку сьогодні, це не означає, що Ви не побачите його там завтра.
Тому, закликаємо Вас своєчасно сплачувати за спожиту електричну енергію до 20 числа кожного місяця, не накопичувати борги на майбутнє та не чекати на відключення за заборгованість!
Ознайомитись з оновленим Переліком територій можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0782-26#Text.